Туристично-екскурсійна програма "Козацька Одещина".

 

Музей історії розвитку українського козацтва разом з туристичною Фірмою "Марком" розробили тематичну туристично-екскурсійну програму "Козацька Одещина".

 

Тур розроблений з метою ознайомлення жителів Одеси і гостей зі славним козацьким минулим міста, популяризації культурних традицій українського козацтва і патріотичного виховання учнівської та студентської молоді.

 

В рамках туристично-екскурсійної програми пропонується ознайомлення з експозиціями Музею Історії розвитку Українського козацтва, де можна побачити макети козацьких човнів, холодна і вогнепальна зброя козацького періоду, предмети побуту та ікони кінця ХІХ ст., Керамічну, скляну, залізну посуд ХVIII-ХIХ ст. ст., одяг, типову для козаків півдня України, колекцію вишитих рушників і сорочок і т.п.

 

Туристи побувають на місці, де в XVII в. козацький загін, очолюваний Семеном Палієм, розгромив великий турецький караван з награбованим добром і невільниками, яких направляли на галери і в центри работоргівлі.

 

Проведуть майстер клас з гончарного ремесла, бісероплетіння та плетіння ляльок-мотанок. У туристів буде можливість приміряти повсякденний і святковий одяг українських козаків і т.д.

 

Туристично-екскурсійна програма "Козацька Одещина" є надзвичайно пізнавальною для школярів і може бути затребувана як на вихідні дні так і в період шкільних канікул.